بلاگ, سایر

بیلدر ژل چیست؟

بیلدر ژل چیست؟

بیلدر ژل نوعی از اکستنشن ناخن و هنر ناخن در میان می آورد، این روزها گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از اکریلیک های زرق و برق گرفته تا جلوه های خیره کننده هنر ناخن، دنیای ناخن همیشه در حال تکامل است! شما میتوانید با خرید وسایل کاشت ناخن بهترین ها را از فروشگاه هایپرنیل بخواهید. بنابراین، مهمتر از هر زمان دیگری درک درستی از اصول اولیه است. اما، نه تنها هنر ناخن و ناخن های اکریلیک به طور کلی محبوب شده اند، بلکه ناخن های که ظاهر طبیعی دارند و مراقبت و استحکام ناخن ها را ارتقا می دهند. بیلدر ژل همان چیزی است که به لاک کمک می کند تا سفت شود و ماندگاری بیشتری داشته باشد. همچنین حاوی موادی است که به تقویت ناخن ها کمک می کند.

بیلدر ژل چیست؟

مزایای بیلدر ژل ناخن:

  • حاوی تعدادی مواد تشکیل دهنده است که به بازسازی ساختار ناخن کمک می کند.
  • اغلب به عنوان پوشش پایه قبل از اعمال دیگر پولیش ها استفاده می شود.
  • می توان از آن برای ایجاد ناخن کاذب استفاده کرد.
  • موجود در رنگهای متنوع.
  • می تواند به تنهایی یا روی سایر لاک ها استفاده شود.
  • همچنین می توانید آن را روی کوتیکول انگشت اعمال کنید

و به تکنسین های ناخن اجازه می دهد تا به ناخن های طبیعی مشتریان خود استحکام بیاورند، به ناخن ها اجازه می دهد رشد کنند و آنها را برای 2/3 هفته بی نقص نگه می دارد.

تفاوت بیلدر ژل و لاک ژل چیست؟

فروش لوازم کاشت ناخن که یکی از آنها بلیدر ژل تست زمانی استفاده میشود که بخواهید ضخامت یا استحکام به ناخن اضافه کنید. میتوانید بیلدر ژل را روی ناخن‌ های طبیعی به‌ منظور پوشش بدون تراش دادن  بزنید، یا از آن با نوک ناخن برای ایجاد اکستنشن یا بهبود استفاده کنید. این بسیار قوی تر از پوشش های پایه لاک ژل های معمولی است و فرمول آن نسبت به پوشش های پایه معمولی دعوام بسیار ضخیم تری دارد. با این حال  به یاد داشته باشید که هر دو نوع ژل با لاک ژل های  معمولی متفاوت هستند. اینها قوام نازک تری دارند و در حالی که به قوی تر شدن ناخن کمک می کنند، به اندازه بیلدر ژل ها مقاوم نیستند. میتوانید لاک ژل را روی ناخن طبیعی یا با بیلدر ژل خود رنگ کنید فقط مطمئن شوید که از همان برند سیستم ژل استفاده میکنید.

بیلدر ژل چیست؟

ماندگاری بیلدر ژل چقدر است؟

2-3 هفته اگر چه مانیکور ایجاد شود با بیلدر ژل می ‌تواند تا سه هفته دوام بیاورد، اما این اغلب به برندی که استفاده میکنید و چقدر خوب آن را اعمال میکنید، بستگی دارد. به علاوه، اینکه پوشش قدیمی چقدر خوب پاک شده است. هنگامی که روی ناخن های طبیعی استفاده می شود، یک پایه قوی و سالم مورد نیاز است. بیلدر ژل  ناخن با ترمیم و تقویت ناخن ها عمل می کند.

این می تواند به پر کردن ترک ها و شکستگی های سطح ناخن کمک کند و آنها را صاف تر و یکنواخت تر نشان دهد. این ژل همچنین با کمک به رشد سلول های جدید و سالم ناخن به تقویت ناخن ها کمک می کند.

همچنین با تغذیه ناخن ها با ویتامین ها و مرطوب کننده ها به سالم نگه داشتن ناخن ها کمک می کند.

همیشه مطمئن شوید که دستورالعمل های برند ژل انتخابی خود را دنبال می کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. این اغلب به این معنی است که فقط از محصولات از سیستم ژل ناخن انتخابی خود استفاده کنید. به عنوان مثال، یک بیلدر ژل را با پوشش یک برند دیگر مخلوط نکنید. همچنین باید مطمئن شوید که از دستگاه لامپ ناخن LED یا UV مناسب برای مدت زمان مناسب استفاده می کنید.

برخی از آنها نیاز دارند که ابتدا از یک پرایمر یا پوشش پایه استفاده کنید. اگر بیلدر ژل را فقط روی ناخن طبیعی می زنید، میتوان آن را به ضخامت و شکل دلخواه در تعدادی لایه اعمال کرد و بین هر لایه سفت کرد. اگر ناخن را دراز می ‌کنید، به سادگی نوک یا فرم ناخن خود را قبل از استفاده از ژل و ایجاد و به درستی فرم بدهید. برای کسانی که میخواهند ناخن‌ هایشان بهترین ژل را بروی ناخن ‌شان را داشته باشد، یک گزینه عالی است!

دیدگاهتان را بنویسید