بلاگ, سایر

چگونه یه سوهان برقی ناخن مناسب را انتخاب کنیم؟

سوهان برقی یک ابزار ضروری برای هر تکنسین ناخن است. به خصوص برای کسانی که برای وقت و تلاش خود ارزش قائل هستند. می توان از آن برای پر کردن مجدد، حذف محصول و مانیکور استفاده کرد. و اینکه ربطی به سرعت چرخش نداره معمولاً روی صفحه الکتریکی نشان داده می شود یا همراه با اسناد فنی است. این در ولت اندازه گیری می شود (نه برق ورودی!) و باید بیش از 30 ولت باشد. اگر می بینید که برخی از سوهان ها فایل الکتریکی 15 یا 20 ولت هستند، به سادگی نمیتوانند محصول را به درستی خارج کنند.

چگونه یه سوهان برقی ناخن خوب را انتخاب کنیم؟

برای مانیکور و پر کردن مجدد باید به جلو و عقب کار کنید. این به شما امکان می دهد بدون اینکه دست خود یا مشتری را در حالت پیچ خورده نگه دارید در جهات مختلف کار کنید. سرعت باید حداقل 30000 دور در دقیقه باشد. با حداکثر سرعت زیاد کار نخواهید کرد اما باید یک دستگاه قدرتمند داشته باشید. همان رانندگی با ماشین است.

برای انتخاب دسته ی سوهان برقی حتما باید سبک وزن باشد. اگر خیلی سنگین باشد، نمی توانید سریع کار کنید و احساس راحتی نمی کنید. دست ها و مچ دست ها بعد از یک روز کاری طولانی درد می کنند.و قسمت مهم سوهان برقی سر سوهان است که مدل ها و طرح های مختلفی هستند معرفی سرسوهان های پر کاربرد که هم تکنسین ناخن حرفه ای و مبتدی میتوانند استفاده کنند. شامل:

  • رنگ خاکستری، میخی یا مخروطی ریز برای تمیز کردن زیر ناخن
  • رنگ آبی، توپی ریز و شمعی شنی برای مانیکور
  • رنگ قهوه ای، استوانه ای الماسه برای هواگیری و کم کردن حجم مواد ریمو کردن
  • رنگ زرد، مخروطی الماسه نوار قرمز یا ابی برای دور دور گیری کاشت پودر
  • رنگ سبز، مخروطی سرامیکی نوار زرد برای دور گیری کاشت ژل
  • رنگ صورتی، کاغذی 220 برای بسترسازی و کوتاه کردن قد ناخن

چگونه یه سوهان برقی ناخن خوب را انتخاب کنیم؟

با یک سوهان دستی فقط به یک سطح صاف محدود می‌شوید که مانور دادن در مناطق ناخن دشوار است مانند اطراف ناحیه کوتیکول و دیواره‌ های کناری، همچنین برداشتن سوهان قدیمی و بلند کردن آن با یک فایل معمولی می تواند کار بسیار بیشتری را صرف کند. از آنجایی که سوهان ها  بسیار تخصصی شده‌اند، اکنون میتوانیم یک سرویس کامل را از ابتدا تا انتها با تلاش فیزیکی کمتر، دقت بسیار بیشتر و حتی کارایی بیشتر انجام دهیم. یک سوهان برقی می تواند هر کاری را که یک سوهان دستی می تواند انجام دهد و 10 برابر بیشتر انجام دهد. به علاوه دست، مچ، بازو و شانه شما از شما تشکر خواهند کرد.

تفاوت سوهان برقی و سوهان دستی

یکی از مهم ترین ابزار برای متخصصان ناخن است، سوهان دستی ناخن است. سوهان ناخن ابزار ساده ای به نظر می رسد و بسیاری به اشتباه معتقدند که هر سوهان ناخن این کار را انجام می دهد. اما هنگام کار با سوهان ناخن، نکات متفاوتی وجود دارد که باید بدانید و در نظر بگیرید، چه برای سوهان زدن ناخن های طبیعی و کاشت پودر میتوانید از سوهان دستی استفاده کنید در واقع سوهان دستی برای فرم دادن سر ناخن بیشتر کاربرد دارد.

شکل سوهان دستی چه اهمیتی دارد؟

شکل سوهان ناخن شما عملکردهای مختلفی دارد که به نوع سوهان زدن شما بستگی دارد.

صاف: سوهان ناخن صاف برای صاف کردن دیواره های جانبی و نوک ناخن خوب است تا به ظاهری باریک و باریک برسید.

بیضی: فرم بیضی دارای دو طرف گرد است و برای قسمت پایین ناخن، اطراف کوتیکول ایده آل است. علاوه بر این، سوهان ناخن گسترده‌تری است، بنابراین ناحیه بزرگ‌تری از ناخن را سوهان می‌دهد.

آیا سوهان ناخن نیاز به تعویض دارد؟

اگر روال خوبی با شستن سوهان ناخن خود داشته باشید، مطمئناً طول عمر آنها افزایش می یابد. اما مانند هر ابزار دیگری، آنها در نهایت نیاز به جایگزینی خواهند داشت. حواستان باشد اگر فایلی آلوده به خون باشد نمی توان آن را ضدعفونی کرد اما باید فوراً تعویض شود!

چگونه سوهان ناخن خود را تمیز و ضدعفونی کنیم؟

استفاده از سوهان در سالن توصیه می شود برای جلوگیری از انتقال هر گونه میکروب یا ویروس بین مشتریان، در فاصله زمانی بین ضدعفونی کردن، فقط از یک فایل برای یک مشتری استفاده کنید. برخی از سالن ها حتی برای مشتریان خود وسایل شخصی دارند. هنگام استفاده از فایل های خود در سالن، ایده خوبی است که چندین مجموعه از فایل ها را در اختیار داشته باشید. با انجام این کار می توانید از یک فایل تمیز و ضدعفونی شده برای هر مشتری استفاده کنید و سپس یک برنامه روتین برای تمیز کردن آنها داشته باشید. حتی اگر سالن‌ها از فایل‌های شخصی برای هر مشتری استفاده می‌کنند، باز هم باید با تمیز کردن آنها نگهداری شوند تا از ضعیف شدن سریع آنها جلوگیری شود.

چگونه یه سوهان برقی ناخن خوب را انتخاب کنیم؟

اگر حرفه ای هستید، کیفیت مهم است بنابراین در مورد تفاوت بین سوهان ها و بافرها، شکل ها، کاغذ سنباده، استانداردهای کیفیت و تمیز کردن یاد گرفتید. امیدوارم مهمترین نکته کلیدی این باشد که کیفیت سوهان  ها با حرفه ای بودن  شما اهمیت دارد. و به خصوص برای محافظت از ناخن های مشتریان شما و محافظت از دست، بازو و شانه شما. خرید سوهان برقی با کیفیت پایین میتواند به شما آسیب برساند اما یکی از خرید های طولانی مدت شما می باشد، و کیفیت همیشه هزینه زیادی ندارد. شما برای خرید تمامی محصولات در برند های مختلف میتوانید به سایت هایپر نیل برای خرید آنلاین مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید