بلاگ, سایر

لمینت ناخن چیست؟

لمینت ناخن چیست؟

لمینت ناخن یک عمل زیبایی است که شامل پوشاندن ناخن ها با یک لایه شفاف است که به محافظت از آنها در برابر عوامل نامطلوب و ظاهر زیبا کمک می کند. دست‌ های خانم‌   ها همیشه باید مرتب به نظر برسند، همانطور که به آنها در اطرافشان توجه کنید. با توجه به وضعیت دست، می توان سبک زندگی یک خانم و نگرش او نسبت به مراقبت از خود را تعیین کرد. رشته ناخن در سال های اخیر بسیار جلوتر رفته است و با انواع روش های مراقبت، ترمیم و هدیه غنی شده است. ناخن ها ظاهری زیبا دارند

برای محافظت و ایجاد ظاهری زیبا طراحی شده است. در این مورد ما در مورد مراقبت از ناخن صحبت خواهیم کرد. دست‌ های زن نیاز به توجه و مراقبت ویژه دارند، زیرا اغلب اولین چیزی است که به آن توجه می‌کنید و به سبک زندگی، وضعیت سلامتی و نگرش کلی می‌پردازد. صنعت ناخن در چند سال اخیر با طیف گسترده ای از مراقبت های شخصی، اصلاح و تزئین زیبایی مانیکور غنی شده است. با این حال، روی سکه وجود دارد. وسیله ای برای لمینیت ناخن ها در مواردی که مراقبت های لازم از قبل خسته شده و صفحه ناخن کم آب شده است به کمک می آید. با این حال، ظاهر زیبایی آن را تضمین می کند.

وسایل مورد نیاز کاشت ناخن

عقب زن، نیپر، سوهان برقی، دستگاه یو وی، سر سوهان، مانیکور اشکی سوهان، دستی سر سوهان کاغذی نرم، ضد قارچ، بیس کات، ژل لمینت تاپ شاین، روغن کوتیکول تمامی این موارد را شما میتوانید از فروشگاه هاپیرنیل بصورت حضوری و آنلاین خریداری کنید. خرید عمده لوازم کاشت ناخن به شما عزیزان سالن دار و بصورت اقساطی و چک میتوانید سفارش خود را از طریق سایت هایپرنیل انجام دهید

لمینت ناخن چیست؟

مراحل آموزش لمینت ناخن

 مانیکور خشک

ابتدا به وسیله عقب زن پوست های اطراف ناخن را به عقب برانید. پس از آن با استفاده از سر سوهان مانیکور اشکی، کوتیکول های روی صدف ناخن را بردارید. به زاویه سر سوهان و جهت حرکت آن روی ناخن دقت کنید و در آخرین مرحله از مانیکور خشک به کمک نیپر پوست های اضافه دور ناخن را ببرید.

خراش دادن ناخن

با استفاده از سر سوهان کاغذی نرم و به آرامی سطح ناخن را خراش بدهید. پس از آن با استفاده از سوهان دستی فرم بغل و بالای ناخن را اصلاح کنید و فرم دلخواه را به ناخن بدهید.

مرحله دوم آموزش لمینت ناخن (مواد گذاری)

ابتدا سطح صدف تمام ناخن ها را به ضد قارچ آغشته کنید سپس یک لایه نازک از بیس کات را روی ناخن بزنید و دست را زیر دستگاه UV قرار دهید. زمان مورد نیاز برای این کار با توجه به برند بیس کت که استفاده می کنید متغییر است اما زمانی بین ۳۰ تا ۶۰ ثانیه مناسب است.

لمینت ناخن چیست؟

جهت مواد گذاری این موارد انجام می شود

  • ابتدا یک لایه نازک از مواد را مانند لاک روی ناخن بزنید و دست را به مدت ۶۰ ثانیه داخل دستگاه قرار دهید.
  • لایه بعدی را می توانید ضخیم تر بزنید و به آرامی فرم دلخواه صدف ناخن را با استفاده از نوک قلم ایجاد کنید و دست را به مدت ۶۰ ثانیه داخل دستگاه قرار دهید. دقت کنید که قبل از قرار دادن دست داخل دستگاه حتما دور ناخن را چک کنید تا اگر مواد به دور ناخن شره کرده بود قبل از قرار دادن دست زیر دستگاه و خشک شدن بتوانید آن را تمیز کنید.
  • معمولا دو لایه از مواد کافی است اما اگر تمایل به ضخامت بیشتر داشتید می توانید مرحله بالا را مجددا تکرار کنید.

مرحله سوم آموزش کاشت ناخن – تاپ شاین

اگر مواد گذاری را با دقت لازم انجام داده باشید نیازی به سوهان کشی نیست اما در صورت احساس ناهمواری روی ناخن می توانید با استفاده از سر سوهان کاغذی از بین ببرید. و در صورت نیاز به دور گیری می توانید با استفاده از سر سوهان استوانه دورگیر مانیکور این کار را انجام دهید.

در صورت مواد گذاری صحیح و اصولی نیازی به سوهان کشی نمی باشد. پس از اتمام مراحل بالا لمینت ناخن شما به پایان رسیده و شما می توانید با یک لایه نازک تاپ شاین سطح براق و صیقلی داشته باشید. به کمک روغن کوتیکول پوست اطراف ناخن را نرم کنید.

لمینت ناخن چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید