بلاگ, سایر

مراحل سوهان کشی ناخن

مراحل سوهان کشی ناخن

چه ابزارهایی برای سوهان زدن ناخن ها نیاز دارید نوع سوهان ناخنی که انتخاب میکنید میتواند کار سوهان شما را ایجاد کند یا خراب کند. همیشه با سوهان شیشه ای همراه باشید زیرا روی ناخن ملایم است، برای همیشه ماندگار است و به راحتی تمیز می شود. (شما باید سوهان ناخن خود را تمیز کنید.) بیشتر سوهان‌ ها برای ناخن بسیار درشت هستند، که نکات شما را برای پاره شدن و شکافتن نشان میدهد خوب نیست. اگر از سوهان سنباده استفاده میکنید، به یک بافر شن ریزتر نیز نیاز خواهید داشت تا زیر ناخن تراشیده شود تا ذرات ناشی از سوهان زدن صاف شود.

چگونه ناخن های خود را سوهان بکشید

مرحله 1: از گوشه شروع کنید و به وسط بروید

سوهان زدن بی‌ وقفه  دلیلی ممکن است برای همه مقاصد کارساز باشد، اما اگر می‌خواهید ناخن‌ های خود را مانند یک حرفه‌ ای سوهان بزنید، یک استراتژی کوچک در این زمینه وجود دارد. هنگامی که ناخن‌ هایتان را سوهان میزنید، همیشه از گوشه بیرونی شروع کنید و به وسط ناخن بروید. سعی کنید ناخن خود را در دو بخش تصور کنید. من دوست دارم ابتدا سمت چپ و سپس سمت راست را سوهان بکشم تا شکل کامل شود.

نکته: حرفه ای دیگر به جای دست خود توجه کنید هنگام سوهان کردن، همیشه می خواهید دست خود را طوری بگیرید که گویی شخص دیگری در حال شکل دادن به ناخن های شماست، به عبارت دیگر، شما می خواهید نوک ها به سمت داخل و رو به رو باشند

مراحل سوهان کشی ناخن

مرحله 2: آهسته حرکت کنید

آیا تا به حال توجه کرده‌ اید که وقتی در سالن هستید، مانیکور یست احتمالاً زمان بیشتری را صرف سوهان دادن و تکمیل فرم میکند تا استفاده از رنگ ناخن به گفته همه مانیکور یست‌ های اینجا، دلیل محکمی برای این وجود دارد اگر وقت خود را نگذارید، نتیجه نهایی ممکن است کمی مبهم یا بی‌ معنا به نظر برسد.

چند کلمه در مورد سوهان زدن: تمرین زیاد باعث می شود و همیشه هنگام سوهان زدن وقت بگذارید تا به ناخن هایتان آسیب نرسانید. آهسته شروع کردن (و نگه داشتن آن) برای جلوگیری از ثبت بیش از حد بهترین کار است. “بایستید، انگشتان خود را بالا ببرید تا مطمئن شوید که نوک ها همان طور که می خواهید هستند. و مطمئن شوید که تکنیک گوشه تا وسط خود را حفظ کنید.

مراحل سوهان کشی ناخن

مرحله 3: صاف کنید 

از یک بافر ریز (280 یا 500 گریت) برای صاف کردن لبه ها و رفع نواحی یا ناهموار کوچک استفاده کنید.

برای سوهان زدن نیاز به سالن های آرایشی نیس و هر خانمی باید در منزل یک سوهان داشته باشد تا ناخن خود را مرتب کنید طبق آموزش بالا میتوانید در خانه ناخن های خود را سوهان بزنید. از فروشگاه هایپرنیل فروش لوازم کاشت ناخن برای ارائه بهترین برند ها و محصولات با کیفیت را سفارش دهید هر آنچه که نیاز دارید ما برای شما فراهم کردیم تا بهترین ها را خلق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید