بلاگ, مانیکور و پدیکور

مانیکور چیست؟

مانیکور چیست؟

مانیکور یک درمان زیبایی است که با استفاده از ابزارها، کرم‌ ها، موم‌ ها و یا تکنیک‌ های ماساژ، ناخن‌ ها و دست‌ های شما را سالم و زیبا میکند. شما برای سلامت ناخن و دست های خود نیاز به مانیکور دارید اما وقت اینکه به سالن های زیبای بروید میتوانید با چند آموزش ساده در خانه درست های خود را نرم تر و زیباتر نگهدارید. خرید عمده لوازم کاشت ناخن در کرج به شما محصولات مانیکور با کیفیت پیشنهاد میکند و شما از طریق سایت هایپرنیل میتوانید خرید کنید.

مانیکور برای چیست؟

مانیکور برای بهبود بافت و سلامت ناخن‌ ها و پوست دست‌ ها مفید است و همچنین باعث میشود که آنها صاف و عالی به نظر برسند. مانیکور علاوه بر اینکه مطمئن می شود دست ها و ناخن های شما خوب به نظر می رسند و احساس خوبی دارند، اغلب دارای اثرات جانبی آرامش بخشی به شما هستند. نقاط فشاری روی دستان شما وجود دارد که با سایر نواحی بدن شما مطابقت دارد.

اگر آسیب به دست خود دارید – زخم، کشیدگی مفاصل یا عضله، یا بصورت پوستی یا شکستگی پوست – به شما توصیه می شود قبل از انجام مانیکور تا بهبودی صبر کنید، یا در غیر این صورت مانیکور ست خود را کاملاً از وضعیت خود آگاه کنید.

مانیکور چیست؟

از مانیکور چه انتظاری باید داشت

مانیکور ناخن معمولا بسیار تسکین دهنده است. این می تواند خوب باشد که کسی دست ها و ناخن های شما را لمس کند، به خصوص اگر مانیکور ست یا سایر تکنیک های ماساژ دست برای آرامش شما استفاده کند. احتمالاً با مانیکور ست یک به یک خواهید بود، که باید به شما بگوید که او چه کاری قرار است انجام دهد.

یک مانیکور متخصص با استفاده از پاک کننده کوتیکول و فشار دهنده کوتیکول به آرامی پوست مرده را از کوتیکول شما نرم کرده و پاک می کند. از سوهان ناخن برای ایجاد شکل ناخن مورد نظر متناسب با ناخن طبیعی شما استفاده می شود و یک پوشش پایه اعمال می شود. یک کت به رنگ ناخن انتخابی شما اضافه می شود و همچنین ممکن است بتوانید از هنر تزئینی ناخن بیشتری استفاده کنید. اگر این را می‌ خواهید، از قبل بررسی کنید، زیرا ممکن است به شخص دیگری برای انجام این افتخارات نیاز داشته باشید.

ناخن های خود را تمیز کنید، شکل دهید، تقویت کنید، رنگ کنید و تزئین کنید به مشکلات پوستی اطراف ناخن مانند شکستگی یا درد پوست توجه کنید از روش های طب فشاری یا ماساژ دست برای تحریک جریان خون و لنف برای بهبود سلامت پوست خود استفاده کنید. از روغن ها، کرم ها و موم ها برای لایه برداری، پاکسازی و بهبود بافت ناخن و پوست دست خود استفاده کنید.

بسته به کاری که انجام می دهید، مانیکور می تواند از 15 دقیقه تا بیش از یک ساعت طول بکشد. به طور کلی، هرچه زمان بیشتری برای مانیکور اختصاص داده شود، عناصر بیشتری را می توانید انتظار داشته باشید.

مانیکور چیست؟

برای خود زمان کافی برای بهره مندی کامل از درمان بگذارید و مطمئن شوید که مجبور نیستید عجله کنید. اگر به هر دلیلی مانیکور طولانی‌ تر شود، رانندگی با لاک چسبنده که هنوز روی انگشتان شما خشک میشود، سخت است! در حالی که لاک ناخن خریداری شده در مغازه اغلب پنج دقیقه طول می کشد تا خشک شود، خشک شدن کامل رنگ سالن ممکن است تا 12 ساعت طول بکشد.

(این مورد در مورد مانیکور های ژل صدق نمیکند، زیرا این لاک ها حاوی پلیمر های هستند که در زیر نور UV سفت می شوند؛ ناخن های شما در دقیقه ای که درمان تمام می شود در برابر لکه مقاوم هستند.)

قیمت مانیکور ناخن  در هر سالن و خدماتی که ارائه میدهند متفاوت است .

بلافاصله پس از مانیکور دستکش نپوشید، یا پیش بینی نکنید که برای انجام هر نوع کار ماهرانه ای به دستان خود نیاز دارید. اگر به تازگی از محلول‌ های ظریف روی ناخن‌ هایتان استفاده کرده‌ اید، ممکن است برای شما مناسب نباشد که بعد از انجام مانیکور از دست های خود زیاد استفاده نکنید چون بعد از مانیکور دست های شما حساس است و نیاز به مراقبت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید