بلاگ, طرح ناخن

انواع شکل ناخن و آموزش فرم دهی

انواع شکل ناخن

امروزه مراقبت مناسب از مانیکور برای هر خانمی ضروری است. ناخن ها همان بوم هستند که لاک درخشان شما روی آن قرار می گیرد، بنابراین شکل آنها قطعاً سزاوار توجه بیشتری است. شکل های مختلف ناخن زیادی وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. باید به خاطر داشته باشید که انتخاب فرم مناسب ناخن به طول ناخن و انگشتان شما بستگی دارد.

به عنوان مثال، اگر ناخن های بلند یا متوسطی دارید، شکل های بیضی یا تابوت برای شما مناسب تر خواهد بود. اگر انگشتان شما به طور طبیعی بلند یا باریک هستند، احتمالاً باید شکل ناخن مربع را در نظر بگیرید. در سالن‌ های زیبایی حرفه‌ ای مانند تکنسین‌ های ناخن به  انگشتان شما نگاه میکنند و توصیه میکنند که کدام شکل ناخن برای شما مناسب‌ تر است.

انواع شکل ناخن و آموزش فرم دهی

بعضی از خانم ها این روزا از ناخن های شکننده خود رنج میبرند به همین خاطر است که انواع کاشت ها را برای زیبایی دستان خود انجام میدهند، اما برای حفظ ناخن و دستان خود حتما از کرم های مرطوب کننده و ویتامین ها استفاده کنید. کاشت ناخن یک محافط بروی ناخن های شماست و زیبایی را به دستان شما می آورد برای سفارش و خرید لوازم کاشت ناخن و مانیکور میتوانید به فروشگاه هایپرنیل مراجعه کنید.

انواع شکل های ناخن

ناخن های گرد

این شکل ناخن ساده و نگهداری آسان است. مانیکوریست ها ناخن های شما را به صورت نیم دایره های گرد و کامل صاف می کنند. هنگامی که ناخن های گرد می گیرید، نیازی به استفاده از اکستنشن ناخن نیست، زیرا آنها بادوام ترین نوع محسوب می شوند.

ناخن مربع

ناخن های مربعی معمولا در بالا صاف هستند و گوشه های مستقیم دارند. آنها جایگزین خوبی برای ناخن های کوتاه هستند. در صورتی که تخت ناخن های باریک و انگشتان باریکی دارید، این شکل می تواند بسیار جذاب باشد. نگهداری از ناخن های مربعی کوتاه بسیار آسان است.

ناخن بادامی

بسیاری از زنان به این روند زیبایی دهه 90 علاقه مند هستند. ناخن های بادامی در دهه 90 به دنیا آمدند، اما امروزه هنوز مدرن هستند. اگر از اکستنشن ناخن برای بلند نگه داشتن ناخن ها و افزایش استحکام به ناخن های بادامی خود استفاده کنید، بهتر است.

ناخن اسکووال

شبیه به شکل مربع و بیضی شکل هستند. آنها هم برای ناخن های بلند و هم برای انگشتان کوتاه و بلند انتخابی عالی هستند. مانیکوریست ها ناخن ها را به شکل مربع سوهان می دهند، اما گوشه ها را گرد می کنند تا جلوه ای روشن تر داشته باشند.

هنگام سوهان زدن لبه های ناخن های مربعی خود، سوهان را با ضربات طولانی و آهسته بر روی ناخن ها بکشید. ضربات کوتاه و سریع حالت ناخن های اسکووال را بهم ریخته می کند.  به دست آوردن خطوط صاف و یکنواختی که ناخن های اسکووال را بسیار زیبا می کند، دشوار است، بنابراین وقت خود را صرف کنید و ظاهر یکنواخت را در نظر بگیرید.

ناخن تیز و گرد

احتمالاً شکل ناخن مورد علاقه افراد مشهور است. آنها برای ناخن های بلند بهترین کار را دارند و شما این کار را خواهید کرد.

بعد از فرم دهی ناخن طبیعی می توان هر گونه کاشت اکریلیک، کاشت ژل یا ژلیش ناخن را انجام دهید. همچنین می توانید تنها لایه ای لاک یا برق ناخن بزنید و از داشتن دستانی با ناخن های زیبا و خوش فرم لذت ببرید.

انواع شکل ناخن و آموزش فرم دهی

دیدگاهتان را بنویسید