بلاگ, سایر

مراحل تیپ گذاری ناخن

یکی از ساده ترین روش های کاشت ناخن، استفاده از تیپ است و لازم است شما در این کاشت نحوه چگونگی قرار دادن تیپ روی ناخن را بیاموزید در غیر این صورت ممکن است که کاشت شما بر اثر کوچک ترین ضربه از روی ناخن جدا خواهد شد. مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید تا نحوه صحیح گذاشتن تیپ روی ناخن طبیعی را بیاموزید. برای فروش لوازم کاشت ناخن در کرج حتما به سایت هایپرنیل مراجعه کنید و تمامی محصولات را با بروزترین برند ها خریداری کنید.

مراحل تیپ گذاری ناخن

تمام مراحل صحیح تیپ گذاری

یک خط نازک از چسب ناخن را روی ناحیه پایه تیپ بزنید. سپس پایه تیپ را روی پد کلینزر قرار دهید تا چسب اضافی تیپ برداشته شود. توجه داشته باشید که در چسب خود را باز رها نکنید و اگر با مشکل بیرون آوردن چسب مواجه شدید نوک چسب را با استفاده از سنجاق سوراخ کنید.

پایه تیپ را با زاویه درست به صدف ناخن بچسبانید و پایه تیپ را تا قسمت آزاد ناخن بالا بیاورید و نگه دارید تا محکم شود و همچنین در نظر داشته باشید که فشار دست شما باید کاملا مستقیم باشد تا حالت طبیعی تیپ حفظ شود.

سپس پایه تیپ را حدود 5 ثانیه نگه دارید تا زمانی که هوایی در زیر تیپ ایجاد نشود. از متصل شدن تیپ به ناخن اطمینان حاصل فرمایید و مطمئن شوید که شکافی ایجاد نشده است.

در نهایت اضافه تیپ را با استفاده از کاتر برش دهید و به وسیله سوهان دستی لبه های تیپ را صاف نمایید که باعث بهتر قرار گرفتن مواد روی ناخن می شود و از بلند شدن و یا شکسته شدن ناخن جلوگیری می کند.

انواع تیپ ها برای کاشت ناخن

تیپ با هم متفاوت هستند. رنگ و جنس و فرم و شکل تیپ ها با هم فرق دارد. هر چه جنس تیپ قابلیت انعطاف بیشتری داشته باشد بهتر است. تیپ‌ ها معمولاً‌ بیشتر از جنس پلاستیک ساخته شده‌اند که سبک‌ های مختلف این ناخن را میتوانید تهیه کنید. این تیپ‌ ها بیشتر در دو نوع سفید و شفاف موجود هستند.

تنوع تیپ ها از لحاظ فرم و سایز بسیار زیاد است مثلا تیپ های بادامی و کله قندی که انتخاب آن بستگی به شکل ناخن فردی که قرار است تیپ ها روی ناخن او چسبانده شود و سلیقه وی دارد. تیپ ها دارای شماره بندی هستند که از روی شماره بندی می توانید برای هر دو دست راست و چپ آن را انتخاب کنید. ضمنا تیپ ها از نظر پایه دار بودن و بدون پایه بودن هم قابل تقسیم بندی میکنند.

مراحل تیپ گذاری ناخن

چه کسانی تیپ گذاری ناخن انجام می دهند؟

تیپ گذاری ناخن برای خانم های مورد استفاده قرار می گیرد که دوست دارند ناخن های بلندی داشته باشند. به همین دلیل قبل از انجام کاشت اکریلیک یا کاشت ژل، روی ناخن های تیپ گذاشته می شود و با سوهان کشی روی آن، شکل مورد نظر مشتری ایجاد می شود. استفاده از تیپ فقط برای افرادی که نیاز به بلند شدن قد ناخن های خود دارند توصیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید