بلاگ, سایر

دیسکوژل ناخن چیست ؟

دیسکوژل ناخن چیست ؟

دیسکوژل ناخن یک نوع محصول زیبایی است که به صورت یک لایه نازک بر روی ناخنها اعمال می شود تا آنها را درخشان و براق کند. این محصول معمولاً از مواد شبیه به ژل ساخته شده است و با استفاده از لامپ UV یا LED خشک می شود. دیسکو ژل ناخن معمولاً در رنگ های متنوعی ارائه می شود و می توان از آن برای طراحی های ناخن های پوشیدنی مانند فرنچ، فرنچ عقب، ناخن های ژله ای و غیره استفاده کرد. این محصول معمولاً توسط ناخن کاران که به طراحی ناخن علاقه دارند، استفاده می شود. در فروشگاه لوازم کاشت ناخن شما میتوانید تنوع رنگی دیسکو ژل ها را ببینید و هم بصورت حضوری و هم آنلاین محصولات خود را از هایپرنیل خریداری کنید.

دیسکوژل ناخن چیست ؟

تفاوت در بین دیسکو ژل و لاک ژل ناخن

هنگامی که تفاوت در بین دیسکوژل و لاک ژل ناخن را ذکر کنیم، به نیکی از یکدیگر قابل تشخیص میباشند. وجه تمایز این دو جنس سبب گردیده هنگام انتخاب آن برای استعمال  ناخن اعتنا بیشتری داشته باشید. و برای مراسم های متعدد از آنان به کار گیری فرمایید. وجه تمایز دیسکو ژل و لاک ژل ناخن به‌ این شکل میباشد.

 • زرق و برق دیسکوژل بیشتر بوده و مقدار متعددی اکلیل در آن وجود دار است، ولی در لاک ژل هیچ سیر تکامل شاینی نیست.
 • لاک ژل مبنا ی رنگی قادر داشته و به طور کامل غلیظ میباشد. به عکس خیر صرفا دیسکو ژل رقیق میباشد، بلکه اساس ی رنگ در آن بسیار کمرنگ خیس است.
 • برای به کارگیری از لاک ژل صرفا نیاز به دو الی سه مرحله داریم. ولی برای دیسکو ژل فرایند وقت گیر خیس بوده و لایه های نازکی بعد از کم آب کردن روی هم قرار خواهند گرفت.
 • به کارگیری از دستگاه UV و LED بعد از زدن هر دو لاک ما محتاج میباشد، ولی با این تفاوت که بعد از هر لایه دیسکو ژل دستگاه UV و LED به بازه 60 ثانیه استعمال گردد، البته برای ژلیش ناخن این مجال ارتقا یافته و می بایست یکسری دقیقه ناخن ها پایین دستگاه UV و LED قرار بگیرند.
 • ساختار دیسکو ژل دارای انسجام خیس بوده و فرصت وقت گیر تری نسبت به لاک ژل بر روی ناخن میماند.دیسکوژل را میتوانید روی ناخن های طبیعی و ناخن های کاشت  بزنید. برای ناخن های کاشت می بایست نخستین مواد کاشت را روی ناخن قرار دهید و در انتها روی آن لاک ژل اکلیلی یا این که به عبارتی دیسکوژل ناخن بزنید. البته برای ناخن های طبیعی فرایند ذیل را به ترتیب جاری ساختن دهید. فروش عمده لوازم کاشت ناخن در تهران برای کار آموزان و سالن داران عزیز بهترین برند ها و با کیفیت را در فروشگاه هایپرنیل ارائه دادیم تا بهترین ها را خلق کنند.

  1 . ناخن ها را مانیکور نمائید

  لاک ناخن پیشین خویش را تمیز و مانیکور را استارت نمایید. در شکل رغبت میتوانید دیسکو ژل ناخن را برای ناخن های پا هم اجرا دهید؛ در این موقعیت می بایست برای پدیکور هم‌ زمان بگذارید. در مانیکور و پدیکور اولیه با سوهان هیبت ناخن هایتان را مشخص و معلوم نمایید. قالب های اضافه به دور ناخن را با پوشر عقب بزنید. بعد سطح ناخن را بافر بکشید تا صیقلی و صاف بشود.

  2.  سطح ناخن را منزه فرمایید

  پیش از به کار گیری از دیسکو ژل قطعا سطح ناخن را با پد الکلی منزه نمایید. در صورتیکه روی ناخن هایتان چربی باشد لاک ژل از روی ناخن بلند میشود و ماندگاری کمتری خواهید داشت. پس کمی الکل را روی یک پنبه یا این که پد آرایشی بریزید و سطح ناخن هایتان را کاملا با آن تمیز نمایید.

  3.  روی ناخن ها ضد قارچ بزنید

  برای اینکه بستر ناخن هایتان جای قابل قبولی برای رویش قارچ ها و باکتری ها نباشد می بایست مطلقا از ضد قارچ به کار گیری نمایید. کمی از ضد قارچ را روی تمامی ناخن ها بزنید و شکیبایی نمایید تا تماما کم آب گردد. این محلول یاری می نماید که ناخن های طبیعی تان زخم نبینند و مریض نشوند.

  4.  پرایمر ناخن بزنید

  پرایمر را بعد از کم آب شدن ضد قارچ روی آحاد ناخن ها بزنید. این مرحله بسیار ضروری میباشد و امداد می نماید که دیسکو ژل ناخن به خیر و خوبی روی ناخن ها بنشیند و چسبندگی آن را بیشتر می نماید. در ضمن یک لایه محافظتی برای ناخن به حساب آورده می شود و برای نگهداری سالم و زیبایی ناخن بعد از تمیز کردن لاک ژل ضروری میباشد.

  5.  بیس کت بزنید

  بیس کت به عبارتی لاک اساس میباشد که مانعی در بین ناخن شما با لاک ژل اساسی میباشد. از لاک سپید هم میتوانید تحت عنوان بیس کت به کار گیری فرمایید. آغاز لایه ظرافت از بیس ژل را روی کلیه ناخن ها بزنید، بعد انگشتان خویش را تحت دستگاه LED قرار دهید. پس از دو دقیقه دستان خویش را بیرون نمایید و با انگشت دیگر یک‌ سری ضربه روی لاک بزنید که مطمئن گردید کم آب گردیده.

  6. لاک ژل اساسی را بزنید

  همانطور که گفتیم دیسکو ژل های ناخن در رنگبندی های مختلفی قرار دارا هستند. رنگ متبوع خویش را گزینش فرمایید و یک لایه نازک از آن را آحاد ناخن ها و بیس ژل بزنید. آنگاه دستان خویش را برای دو دقیقه پایین دستگاه قرار دهید تا کم آب گردد. در‌ حالتی که گرایش داشتید این مرحله را توشه دیگر تکرار نمایید تا لاک شما پر رنگ خیس گردد.

  7. تاپ کت بزنید

  برای زیبایی و درخشندگی بیشتر یک لایه نازک از تاپ کت را روی کلیه ناخن ها بزنید. انتهای ناخن را با تاپ کت ببندید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. آنگاه دستان خویش را برای دو دقیقه پایین دستگاه قرار دهید.

خرید دیسکوژل ناخن چون از تنوع رنگی بالایی برخوردار است امروزه طرفداران بسیاری پبدا کرده است. برای اینکه دیسکوژل دچار شکستگی نشود حتما همه لبه های آزاد اطراف هر ناخن را با مواد ببندید. این کار نیاز به دقت دارد و اندکی زمان بر است ولی دوام و ماندگاری دیسکوژل را افزایش می دهد.

برای اینکه مواد دیسکوژل ناخن دچار خوردگی نشود نیز می توانید از پرایمرهای غیر اسیدی استفاده کنید. این پرایمرها در انواع مختلف موجود هستند ولی حتما یک برند مرغوب تر را انتخاب کنید.

با رعایت همین نکات ساده می توانید ناخن های زیبا و جذاب داشته باشید. دیسکوژل ناخن هم بر روی ناخن های طبیعی و هم کاشت ناخن انجام می شود و از این لحاظ هیچ مشکلی وجود ندارد. اگر دستگاه UV در اختیار ندارید به ناخن کار مراجعه کنید تا کارها دقیق و حرفه ای تر انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید