بلاگ, سایر

بیبی بومر چیست؟

بیبی بومر یک نوع تکنیک مانیکور فرانسوی محو شده است که یک اثر شیب بسیار ظریف و یک پوشش طبیعی و ظریف ارائه می دهد. به دنبال تقلید از لبه آزاد طبیعی ناخن است، با محو کردن آن با رنگ سفید شیری، تا زمانی که به رنگ صورتی طبیعی و بدون بریدگی قابل مشاهده بین 2 رنگ به پایان برسد.

بیبی بومر چیست؟

این مانیکور عالی برای شماست اگر دوست ندارید در مورد هنر ناخن ریسک‌ های زیادی کنید، اما دوست دارید سبک‌ های جدید را امتحان کنید و تغییری ظریف اما مطمئن ایجاد کنید. می توان آن را با ناخن های کوتاه، گرد، مربع یا بلند تطبیق داد. دومی ایده آل است، زیرا 2 روش برای انجام ناخن های بیبی بومر، با یا بدون اکستنشن وجود دارد. ناخن بیبی بومر با اکستنشن اکریلیک اگر به دنبال شبیه سازی طبیعی بودن ناخن اکریلیک خود هستید، ناخن های آکریلیک ایده آل هستند، زیرا به لطف روکش شیری، رنگ ناخن طبیعی به درستی تقلید می شود. ابزار های مهم کاشت ناخن حتما هر ناخن کاری باید تهیه کند. و خرید لوازم کاشت ناخن در کرج به شما این امکان را فراهم کرده تا از فروشگاه هایپرنیل به صورت حضوری و آنلاین و هم بصورت چکی و اقساطی هر برندی که بخواهید را میتوانید از ما تهیه کنید.

بیبی بومر چیست؟

مراحل آموزش کاشت بیبی بومر

ابتدا مانیکور اولیه را انجام دهید.

 1. تیپ گذاری ناخن را انجام دهید و فرم دلخواه تان را ایجاد نمایید.(با کلیک بر لینک آبی نحوه تیپ گذاری ناخن را در مطلبی جداگانه مطالعه نمایید.
 2. ضد قارچ زده و بعد از خشک شدن آن، پرایمر بزنید.
 3. با بافر و سوهان روی تیپ را خط و خش بندازید.
 4. قلم کاشت پودر را داخل لیکوئید بزنید و حباب های آن را بگیرید.
 5. مقداری از پودر گچی کاشت را روی سطح ناخن، کمی بالاتر از خط تیپ گذاشته و با قلم به سمت لبه ی آزاد ناخن بکشید.
 6. برای از بین بردن خط وسط کاشت بیبی بومر، قلم را در لیکوئید زده و مواد را به سمت ریشه هل دهید.
 7. مقداری از پودر صورتی یا هر پودر رنگی که می خواهید، روی قسمت دیگر سطح ناخن با فاصله از ریشه بگذارید و کمی به سمت قسمت سفید بکشید تا محو شود.
 8. برای پر کردن ریشه، مجدد مقداری از پودر رنگی را در ریشه گذاشته و با قسمت رنگی قبلی فید (محو) نمایید.
 9. اگر قسمت های از کار نیاز به مواد گذاری مجدد دارد، آنها را اصلاح نمایید.
 10. با لایه ای از پودر کلیر کل سطح ناخن را بپوشانید تا سوهان کشی آسان شود و قسمت های فید شده، از بین نرود.
 11. پس از خشک شدن ناخن، سوهان کشی نهایی را انجام دهید و فرم دلخواه را ایجاد نمایید.
 12. با فرچه، مواد اضافی را از سطح ناخن پاک نمایید.
 13. در نهایت یک لایه تاپ شاین روی ناخن ها بزنید تا درخشش زیبایی پیدا کند.

بیبی بومر چیست؟

نکته مهم این است که نتیجه نهایی بدون خطوط واضح و دقیق اما یک مانیکور ظریف و صورتی باشد. تاثیر نهایی ناخن های بیبی بومر بسته به سایه رنگی که در قسمت انتخاب می کنید برای هماهنگی با سفید البته تغییر می کند. میتوانید یک سفید گچی زیر و یک صورتی فوق‌ العاده کم رنگ را ترکیب کنید تا مانیکور خود را بیشتر نشان دهید، یا یک لاک سفید شیری و صورتی برهنه را برای جلوه نهایی محتاطانه‌  تر و طبیعی‌ تر انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید