بلاگ, طرح ناخن

20 ایده طراحی ناخن ساده

20 ایده طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن برای خودش یک هنر است. ناخن‌ کارهای حرفه‌ای همیشه از مواد و تکنیک‌ های مختلفی برای زنده کردن ایده‌ های طراحی ناخن خود استفاده میکنند، اما این روزها، افراد بیشتری به هنر ناخن علاقه‌ مند شده‌اند و یاد میگیرند که چگونه طراحی ناخن را خودشان طراحی کنند! در اینجا، همه چیزهایی را که باید در مورد شروع طراحی ناخن بدانید جمع آوری کرده ایم.

هنر ناخن و اصول طراحی ناخن ابزار و لوازم برای شروع یادگیری نحوه طراحی ناخن، به چند ابزار در دست نیاز دارید، از جمله: سوهان ناخن ناخن روب لهستانی، چوب کوتیکول، کت پایه، روغن کوتیکول یا لوسیون دست، تاپ کت، ابزار نقطه گذاری، برس نواری، پد پنبه، لاک های ناخن تمامی ابزار های لوازم کاشت ناخن ذکر شده میتوانید از هایپرنیل تهیه کنید.

مراقبت از دست و ناخن مانند هر هنرمندی، قبل از شروع کار باید بوم خود را آماده کنید. برای طراحی ناخن، این به معنای مراقبت از ناخن ها و دست های خود است. از سوهان ناخن برای ایجاد شکل دلخواه خود استفاده کنید – مربع، بیضی، گرد، بادامی. سپس روغن کوتیکول را بمالید که به تحریک رشد ناخن کمک می کند. پس از جذب، با لوسیون دست ادامه دهید.

چند ایده اولیه طراحی ناخن

طرح های سفید و نقره ای از طرف دیگر، چند برچسب نقره ای یا یک رنگ متالیک نقره ای را امتحان کنید! زیبا و زمستانی نیز به نظر می رسد. چاپ های حیوانی همیشه مد هستند و چاپ های گاو در حال افزایش محبوبیت هستند. مانند ابرها، آنها به راحتی با قلم نقطه تولید می شوند. اما خود را محدود به یک طرح رنگ سیاه و سفید نکنید! با یک اسفنج زیر سازی، این به اندازه کافی آسان است که تکثیر شود. به سادگی گرادیان مورد نظر خود را انتخاب کنید و رنگ ها را روی کت پایه خود بچسبانید.

فروشگاه هایپرنیل بهترین بستر برای خرید لوازم کاشت ناخن هم بصورت حضوری و آنلاین میباشد تا زمانی که روی ناخن‌ هایتان یک رنگ بچسبانید، میتوانید الگو های را که روی ناخن‌ هایتان دارید، با هم ترکیب کنید. طراحی نسبتاً کلاسیک، داشتن صورت فلکی و سیارات پر ستاره، مجموعه ای چشم نواز را ایجاد می کند.

اگر برای این کار صبر و حوصله داشته باشید، نوشتن کلمات در کنار ناخن‌ هایتان میتواند بسیار خیره‌ کننده باشد. و نوع حروف می تواند طراحی شما را از شیک به شیک تبدیل کند. این یک طراحی هندسی بسیار زیبا است و می تواند بر ناخن های مربع شکل و اکریلیک تأکید کند. به راحتی آن را با برخی لهجه ها چاشنی کنید! بیشتر یک شبکه تلطیف شده است.

اگر زمان را تحت فشار قرار داده اید، می توانید از برچسب برای ایجاد آن خطوط تاکیدی استفاده کنید! پروانه ها چه برچسب داشته باشید و چه خودتان آن ها را رنگ کنید، پروانه ها راه آسانی برای به ارمغان آوردن کمی هوس به هنر ناخن شما هستند. یک طرح نئون روی یک کت پایه برهنه می تواند بسیار رضایت بخش باشد و بر آن رنگ های روشن تأکید کند!

دیدگاهتان را بنویسید