ارسال سفارشات فروشگاه هایپرنیل

ارسال شهر تهران

مرسوله های شهر تهران به وسیله پیک موتوری و در اولین روز کاری پس از سفارش ارسال می گردند. هزینه ارسال سفارشات پایین تر از 1 میلیون تومان به عهده مشتریان محترم بوده و سفارشات بالای 1 میلیون تومان به صورت رایگان ارسال می گردند. سفارشات تهران قبل از ارسال توسط تماس تلفنی از طرف مسئولین فروشگاه هایپرنیل هماهنگ می گردند، در صورتی که مشتری محترم در هنگام رسیدن مرسوله به مقصد حضور نداشته و یا پاسخگوی تلفن نباشد هزینه بازگشت کالا به فروشگاه و ارسال مجدد کالا به عهده مشتری است.

ارسال شهرهای اطراف تهران

ارسال مرسولات اطراف شهر تهران در استان تهران به وسیله تیپاکس صورت پذیرفته و بین یک الی دو روز کاری پس از سفارش به دست مشتریان محترم خواهند رسید. ارسال مرسولات بالای 1 میلیون تومان به صورت رایگان صورت می پذیرد و هزینه سفارشات پایین تر از 1 میلیون تومان به عهده مشتری است. در صورتی که در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد مشتری جهت دریافت مرسوله حضور نداسته باشد تا 24 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه تیپاکس شهر خود مرسوله خود را دریافت نماید و یا با هزینه شخصی درخواست ارسال مجدد از تیپاکس شهر خود را داشته باشد. در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.

ارسال سفارشات شهرستان

ارسال سفارشات شهرستان ها به دو صورت انجام می پذیرد:

توسط تیپاکس

سفارشهای شهرهایی که دارای شعبه تیپاکس هستند توسط تیپاکس صورت گرفته و معمولا بین یک دو روز کاری پس از ثبت سفارش به دست مشتریان محترم خواهد رسید، ارسال مرسولات بالای 1 میلیون تومان به صورت رایگان صورت می پذیرد و هزینه سفارشات پایین تر از 1 میلیون تومان به عهده مشتری است. در صورتی که در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد مشتری جهت دریافت مرسوله حضور نداسته باشد تا 24 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه تیپاکس شهر خود مرسوله خود را دریافت نماید و یا با هزینه شخصی درخواست ارسال مجدد از تیپاکس شهر خود را داشته باشد. در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.

توسط پست پیشتاز

سفارشهای شهرهایی که دارای شعبه تیپاکس نمی باشند توسط پست پیشتاز صورت می گیرند، ممکن است در سایت گزینه تیپاکس را انتخاب کرده باشید ولی قبل از ارسال وجود شعبه تیپاکس در شهر شما مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که شهر شما دارای شعبه تیپاکس نباشد مرسوله توسط پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد و معمولا بین سه الی هفت روز کاری پس از ثبت سفارش به دست مشتریان محترم خواهد رسید، ارسال مرسولات بالای 1 میلیون تومان به صورت رایگان صورت می پذیرد و هزینه سفارشات پایین تر از 1 میلیون تومان به عهده مشتری است. در صورتی که در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد، مشتری جهت دریافت مرسوله حضور نداسته باشد تا 24 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه پست پیشتاز شهر خود مرسوله خود را دریافت نماید و یا با هزینه شخصی درخواست ارسال مجدد از پست شهر خود را داشته باشد. در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.

لطفا شماره همراهی را در آدرس خود ثبت نمایید که در دسترس و روشن باشید. هنگام ارسال با شما تماس خواهد گرفته شد. تیپاکس پس از دریافت مرسوله شما از فروشگاه یک پیامک حاوی کد رهگیری برای شما ارسال می نماید، جهت پیگیری مرسوله خود با استفاده از کد پیامک شده می توانید به سایت رهگیری مرسولات تیپاکس مراجعه کرده و از وضعیت مرسوله خود آگاه گردید. در صورتی که سفارش شما طی مدت 7 روز کاری به دست شما نرسید از طریق تماس تلفنی با شماره های  09353030106 و یا 09353030107 مرسوله خود را پیگیری نمایید.