بلاگ, سایر

علت ترک خوردن لاک ژل چیست؟

علت ترک خوردن لاک ژل در حال حاضر دلایل اصلی لوازم کاشت ناخن که لاک ژل  یکی از موارد مهم میباشد تمایل به جدا شدن یا کنده شدن دارد عبارتند از: کوتیکول ها به درستی آماده نشده بودند قبل از استفاده از لاک ژل، ناخن ها سوهان نداشتند. سطح ناخن رطوبت و روغن زیادی داشت لاک ژل به اندازه کافی روی ناخن زده نشده  است. لاک ژل در لایه های ضخیم اعمال شده، از بیس پایه یا تاپ کت استفاده نشده است، لبه های ناخن خوب سوهان کشی نشده اند.

علت ترک خوردن لاک ژل چیست؟

روش درست لاک ژل زدن

از لوازم کاشت ناخن که کوتیکول ها را با ابزاری بنام نیپر باید مرتب و تمیز کنید، اکنون قبل از استفاده از لاک ژل خود، این پوست باید به عقب فشار داده شود و تراز شود. در غیر این صورت، لاک ژل به پوست کوتیکول میچسبد و مستقیماً به صفحه ناخن نمیچسبد و این بدان معناست که لاک ژل احتمالاً لیفت و لایه ‌برداری نمیشود. اکنون پس از آماده شدن کوتیکول ها و سوهان کشیدن ناخن ها، باید تمام کثیفی ها، گرد و غبار و مهمتر از همه روغن و رطوبت روی ناخن های خود را پاک کنید. می بینید که هم رطوبت و هم روغن مانع از چسبیدن لاک ژل به ناخن های شما می شود. این به این دلیل است که مانعی بین لاک ژل و صفحه ناخن شما ایجاد می کند. به همین دلیل ضروری است که قبل از استفاده از لاک ژل، بیشتر رطوبت و روغن را از صفحه ناخن خود پاک کنید. و بعد از زدن لاک ژل حتما دستگاه یو وی خود را تست کنید چون این مرحله خیلی مهم میباشد  و بعد از تست حتما به مشتری خود این موضوع را مطرح کنید که کاملا دستهایش را داخل دستگاه بگذارد.

علت ترک خوردن لاک ژل چیست؟

شما با همه این آموزش های لازم میتوانید یک ناخن کار حرفه ای یا طراح خوبی شوید، اما همه این آموزش ها بستگی به برند و نوع ابزاری است در طول کار باید از آنها استفاده کنید، فروشگاه لوازم ناخن در کرج  به شما این امکان را فراهم کرده است بتوانید از صفر تا صد لوازم ناخن را خریداری کنید.

سایت فروشگاه هاپیرنیل با 5 سال سابقه در فروش عمده لوازم ناخن در هر برندی که در بازار عرضه میشود و بهترین کیفیت ها را برای سالن های زیبایی که در این حوزه ناخن کاری فعالیت میکنند ارائه میدهد.

خرید لوازم ناخن کاری باید حتما اطلاعات کافی داشته باشید که چه برند و طرحی از سوهان ناخن، تا ابزارهای طراحی را بخرید ما به شما آموزش های لازم را در این زمینه فراهم میکنیم تا با ابزارهای کاشت ناخن آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید