بلاگ, سایر

کاربرد پرایمر ژل چیست؟

کاربرد پرایمر ژل چیست؟

پرایمر ژل آماده سازی مناسب برای مانیکور ژل شما است. بدون آن، ناخن‌ های شما ممکن است بعد از چند روز خرد شوند یا حتی پوسته پوسته شوند، به این معنی که تمام مدت صرف شده برای ایجاد ناخن‌ های جدید میتواند به فاجعه منجر شود! ما قبلاً نکات زیادی را برای آماده کردن ناخن‌ های شما برای استفاده صحیح از ژل بررسی کرده‌ایم، اما یکی از محصولاتی که محبوبیت بیشتری پیدا میکند پرایمر است. هنگامی که به درستی استفاده شود، می تواند کلیدی برای ماندگاری بیشتر مانیکور ژلی برای بسیاری از افراد باشد.

میتوان از پرایمر در همان ابتدای مانیکور ناخن با ژل برای پرایم کردن ناخن استفاده کرد. پرایمرها هرگونه روغن و گریس باقیمانده روی صفحه ناخن را از بین میبرند، که در غیر این صورت میتواند منجر به نچسبیدن پوشش پایه شما به ناخن شود. همچنین از ایجاد هرگونه حباب هوا برای چسبندگی بهتر جلوگیری می کند.

پرایمر ژل چیست؟

 انواع پرایمر ژل

دو نوع پرایمر وجود دارد: پرایمر بدون اسید و پرایمر اسید. پرایمر بدون اسید متداول ترین پرایمر مورد استفاده است، با فرمول ملایمی که به چسبندگی بسیار کمک می کند. پرایمر اسیدی برای صفحات ناخن مشکل دارد و کسانی که مشکلات هورمونی دارند بهترین کار را انجام می دهد. این ماده قوی تری است که صفحه ناخن را حکاکی می کند تا به چسبیدن ژل لاک به ناخن کمک کند.

چه کسی نیاز به استفاده از پرایمر دارند؟ پرایمر برای افرادی که با لیفت با ژل مانیکور خود مشکل دارند، عالی است. چسبندگی بی عیب و نقص محصول به صفحه ناخن طبیعی را فراهم می کند و به عنوان یک عنصر اتصال دهنده برای پوشش پایه عمل می کند که سپس روی آن اعمال می شود.

برای کاشت ژل از چه پرایمری استفاده میشود؟

پرایمر شما همیشه ابتدا استفاده می شود. پرایمر بدون اسید را با یک برس تقریبا خشک روی هر ناخن بزنید و بگذارید حدود 40 تا 60 ثانیه خشک شود. پرایمر بدون اسید به طور کامل تبخیر نمی شود، و اگر هنوز کمی مرطوب است، کار روی آن اشکالی ندارد. اگر در حال پر کردن هستید، مطمئن شوید که فقط یک پرایمر روی صفحه ناخن طبیعی بزنید.

هنگام استفاده از پرایمر اسید، 1-2 نقطه کوچک را روی ناخن قرار دهید. سپس به خودی خود در سراسر صفحه ناخن پخش می شود. با پرایمر اسیدی، قبل از ادامه کار با ژل مانیکور، مطمئن شوید که کاملا تبخیر شده است.

مزایای اصلی استفاده از پرایمر چیست؟

پرایمر بدون اسید برای کسانی از شما که با مانیکور های ژلی با هر گونه لیفت، برش یا لایه برداری دست و پنجه نرم می کنند عالی است. گاهی اوقات، ناخن‌ ها روی روغن‌ ها میچسبند و حتی پاک کردن با دستمال پاک‌کننده، تمام چربی اضافی را از صفحه ناخن پاک نمیکند. با استفاده از پرایمر بدون اسید، روغن ها به طور کامل پاک می شوند که به معنای مانیکور طولانی مدت و بدون تراشه است!

پرایمر اسیدی بهتر است برای افرادی که صفحات ناخن بسیار مشکل دار دارند یا افرادی که ممکن است از مشکلات هورمونی رنج ببرند یا داروهای خاصی مصرف می کنند استفاده شود که می تواند ناخن ها را تحت تاثیر قرار دهد. این ماده قوی تری است که می تواند در شرایطی مانند این کمک زیادی کند.

پرایمر اسیدی در عرض 3-5 دقیقه روی صفحه ناخن خشک می شود و در نتیجه رنگ آن سفید می شود. اگر یک پرایمر اسیدی در اثر سهل انگاری مستقیماً با پوست تماس پیدا کند، می تواند باعث تحریک و سوختگی شیمیایی شود. آنها این قابلیت را دارند که در صورت عدم استفاده صحیح، تقویت کننده را زرد کنند. هنگام استفاده از پرایمرهای مبتنی بر اسید، احتیاط بسیار مهم است. آن را کم مصرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید