بلاگ, سایر

فرنچ ناخن چیست و چرا هنوز محبوب است؟

فرنچ ناخن چیست

ناخن‌ ها، اعضایی هستند که در زیبایی ما تاثیر زیادی دارند. خانم‌ ها علاقه زیادی به رسیدگی به ناخن‌ های شان و طراحی آن‌ ها دارند. امروزه مدل‌ ها و طراحی‌ های ناخن آن قدر گسترده هستند که ممکن است شما برای انتخاب یک مدل مناسب سردرگم شوید. البته حضور در بعضی از محیط‌ های کاری یا تحصیلی، اجازه داشتن ناخن‌  رنگارنگ و بلند را به شما نمیدهد. اگر برای طراحی و دیزاین ناخن‌ های خود محدودیت دارید یا از آن دسته آدم‌ های ساده پسند هستید، فرنچ ناخن میتواند گزینه‌ ای زیبا و شیک برای شما باشد. ناخن‌ های فرنچ شده، در حین سادگی میتوانند به جذابیت بیشتر شما در محیط‌ های کاری، تحصیلی، مهمانی‌ ها، عروسی و… کمک کنند. با ما همراه باشید تا شما را با فرنچ ناخن و نحوه طراحی آن آشنا کنیم. خربد لوازم کاشت ناخن یکی از اصلی ترین مواردی است که باید در هنگام خرید دقت کنید. برای زدن فرنچ بر روی ناخن نیاز به لاک ژل و بیس ژل دارید که بهترین را بروی ناخن های خود و یا مشتری خلق کنید.

فرنچ ناخن چیست

فرنچ ناخن چیست؟

 فروشگاه لوازم کاشت ناخن برای زیبا نشان دادن ناخن‌ های شما، همیشه لازم نیست از طراحی‌ های متنوع و رنگی استفاده کنید. گاه یک طراحی ساده میتواند به جذابیت بیشتر و شیک به نظر رسیدن استایل شما کمک کند. فرنچ ناخن، یکی از طراحی‌ های طبیعی ناخن است که هرگز قدیمی نمیشود. شما میتوانید برای فرنچ کردن ناخن‌ های‌ تان به آرایشگاه بروید یا این کار را تنها با استفاده از لاک و چند ابزار ساده در منزل انجام دهید. طراحی فرنچ ناخن، نخستین بار توسط Jeff Pink، مدیر عامل شرکت ORLY و در سال 1975 به جهانیان معرفی شد. هدف از ابداع این روش، اثبات این موضوع بود که زنان میتوانند حتی با داشتن ناخن‌ های ساده، شیک و مرتب به نظر برسند. به مرور زمان، ایده فرنچ ناخن به یک ایده محبوب و همگانی تبدیل شد. حتی بازیگران و افراد معروف علاقه زیادی به این نوع طراحی نشان دادند. بعدها به افتخار «جف پینک»، این ایده مانیکور فرانسوی یا فرنچ نام گرفت. فرنچ ناخن یکی از سبک‌ های همیشه ترند است که از سال 1975 تا به امروز، توانسته جذابیت خود را حفظ کند.

فرنچ ناخن چیست چرا هنوز محبوب است؟

  • مراحل فرنچ ناخن فرنچ کردن ناخن‌ ها، کاری بسیار راحت است که با ابزار و لوازم ساده و در دسترس میتوانید آن را به تنهایی و در منزل انجام دهید. چند مرحله ساده برای انجام فرنچ ناخن‌ ها وجود دارد که عبارتند از:
  • کوتاه کردن ناخنها اگر دوست ندارید ناخن‌ های فرنچ شده شما بیش از اندازه بلند باشند، بهتر است ابتدا آن‌ ها را به اندازه دلخواه خود کوتاه کنید. ناخن‌ های فرنچ شده بلند و کوتاه، هر دو زیبایی‌ های خاص خود را دارند؛ اما بهترین ناخن‌ ها برای فرنچ کردن، ناخن‌ های کمی بلند هستند. توجه داشته باشید که ناخن‌ های شما پس از کوتاه کردن همه باید به یک اندازه باشند.
  • شکل دادن به ناخنها شما میتوانید ناخن‌ های خود را برای انجام فرنچ ناخن، به شکل‌ های گرد یا مربعی در بیاورید. سوهان کشیدن ناخن‌ ها به شکل دادن و  مرتب شدن بیشتر آن‌ ها کمک خواهد کرد.
  • ناخن‌ هایتان را مرطوب کنید

مرطوب کردن ناخن‌ ها میتواند برای برداشتن پوسته‌ های اضافی بسیار موثر باشد. به همین منظور، میتوانید از یک کاسه آب گرم استفاده کنید. قرار دادن دست‌ ها در کاسه آب گرم به مدت یک الی دو دقیقه، ناخن‌ های شما را مرطوب کرده و به راحت برداشته شدن پوسته اضافی کمک میکند. پس از آن که ناخن‌ ها مرطوب شدند، میتوانید کوتیکول نرم شده روی ناخن‌ ها را با استفاده از یک چوب پرتقال به عقب برانید و از روی پوست خود پاک کنید. البته تمیز کردن آلودگی‌ های زیر ناخن در این مرحله میتواند به زیباتر شدن فرنچ شما کمک کند.

ناخن‌ های خود را با کمک روغن کوتیکول، براق کنید

براق کردن ناخن‌ ها پیش از لاک زدن میتواند زیبایی فرنچ ناخن شما را چندین برابر کند. پیش از زدن اولین لایه لاک روی ناخن‌ ها، ناخن‌ های‌ تان را با ریختن یک لایه روغن کوتیکول، براق کنید.

فرنچ ناخن چیست

زدن لاک پایه (بیس)

لاک پایه خود را می‌ توانید از میان رنگ های نود، نسکافه ای، کرم، صورتی و هلویی انتخاب کنید. بهتر است ابتدا یک لایه از لاک پایه را روی ناخن‌ های خود بزنید و بگذارید این لایه به خوبی خشک شود. اگر این کار را با لاک ژل انجام میدهید، نگه داشتن ناخن به مدت 45 ثانیه زیر نور LED ضرورت دارد. پس از خشک شدن نخستین لایه لاک، لایه دوم را روی لایه اول بزنید. سپس اجازه دهید لاک ناخن‌ های‌ تان به طور کامل خشک شوند. اگر لاک پایه شما به خوبی خشک نشده باشد، مانیکور و فرنچ شما خراب خواهد شد.

با کمک یک لاک سفید، سر ناخن‌ هایتان را سفید (یا رنگ دلخواه) کنید

حال قسمت بالایی ناخن‌ ها را به حالت فرنچ، سفید و یا هر رنگی که دوست دارید کنید. پس از زدن لاک سفید، کمی صبر کنید تا این لایه کاملا خشک شود. پس از خشک شدن کامل این لایه، برچسب را از روی ناخن بردارید و روی ناخن‌ هایتان را با یک لایه برق ناخن بپوشانید تا براق و زیبا شوند.

چرا فرنچ ناخن در میان زنان محبوب است؟

زیبایی فوق‌ العاده این نوع طراحی در کنار سادگی آن میتواند دل هر خانم یا دختر جوانی را برباید. فرنچ ناخن از آن طرح‌ های است که اصلا جلب توجه نمیکند و می‌ توانید در محل کار یا محل‌ های رسمی از آن استفاده کنید. این طرح زیبا، استایل شما را شیک‌ تر و میکند. البته اصلا نباید از این موضوع که این طرح با هر رنگ و نوع لباسی ست میشود، غافل بمانید.

سخن پایانی

 قیمت وسایل کاشت ناخن در بازار که این روزا با افزایش قیمت دلار تغییر میکند فروشگاه هایپرنیل به شما علاقه مندان بصورت چکی متوانید از طریق سایت و هم حضوری خرید کنید. یکی از محبوب‌ ترین مدل‌ های طراحی ناخن، به نام فرنچ ناخن را به شما معرفی کردیم. طراحی ناخن‌ ها به سبک فرنچ یک طراحی بسیار زیبا و محبوب است که به راحتی میتوان آن را روی ناخن‌ ها اجرا کرد. اگر از طرح ناخن‌ هایتان خسته شده‌ اید و میخواهید ناخن‌ های زیباتر و جذاب‌ تر داشته باشید، همین حالا دست به کار شوید و ناخن‌ هایتان را فرنچ کنید. البته ناخن‌ های مصنوعی آماده به همین طرح وجود دارند که استفاده از آن‌ ها میتواند راه کاری سریع برای داشتن ناخن‌ های فرنچ شده باشد. چنان چه میخواهید ناخن‌ های فرنچ شده ماندگار و حرفه‌ ای داشته باش کاشت یا لمینت فرنچ ناخن‌ ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید