بلاگ, سایر

انواع پودر اکریلیک از نظر کاربرد

انواع پودر اکریلیک از نظر کاربرد پودر کلیر یا کریستالی پودری ک در حالت خشک کاملا سفید رنگ هست، اما پس از ترکیب شدن با لیکوئید (و پس از پولیش شدن) کاملا شیشه ای و بی رنگ میشود، به هیچ وجه قابلیت پوشانندگی (کاور کردن) ندارد و هیچ رنگی نیز ندارد، و سطح زیرین را با تمام جزییات نشان میدهد. معمولا برای پوشاندن کاشت های استفاده میشود ک مایلیم جزییات نمایش داده شوند و تغییر رنگ نیز نداشته باشند، اما سطح صاف و صیقلی باشد .(مثلا لایه آخری در کاشت گریم که وظیفه یکدست کردن سطح و ایجاد قوس را دارد). خرید وسایل کاشت ناخن در فروشگاه هایپرنیل به شما علاقه مندان در این زمینه بهترینا را ارئه میدهد برای خرید  هم بصورت حضوری و هم آنلاین میتوانید به ما مراجعه کنید.

 

خانواده پودر های پینک ( صورتی) این پودر ها در حالت خشک معمولا به رنگ صورتی ملایم هستند، اما پس از ترکیب شدن با لیکوئید (و پولیش شدن) شفاف میشوند و زمینه ملایم از رنگ صورتی خواهند داشت. خاصیت پوشانندگی (کاور کردن) ندارند و سطح زیرین را با جزییات نشان میدهند و تنها با داشتن زمینه ملایم از رنگ صورتی، حالتی طبیعی و شفاف به کاشت میدهند. معمولا برای کاشت های ساده استفاده میشود تا نمای طبیعی ناخن حفظ شود. خانواده پودر های پینک از نظر تفاوت تناژ صورتی به دسته های وسیعی تقسیم میشوند و با توجه به میزان کم یا زیاد بودن تناژ صورتی، اسامی مختلفی را در هر برند به خود اختصاص میدهند از جمله : Sheer pink, deep pink, french pink, absolute pink, ….

پودر های کاور (پوشاننده) پودر های کاور به سه دسته “هلویی” “صورتی” و “کرم” تقسیم میشوند، این پودر ها پس از ترکیب شدن با لیکوئید (و حتی پس از پولیش شدن) کاملا حالت غیر شفاف و پوشاننده دارند و اجازه نمیدهند چیزی از سطح زیرین آنها دیده شود. از پودر های کاور یا پوشاننده در مواردی استفاده میشود که لازم است سطح زیرین کاملا پوشانده شود و غیر قابل دید باشد ( مثلا صدف سازی در کاشت گریم که بعدا به تفصیل توضیح داده میشود) پودر های رنگی این پودر ها در تمامی تناژ های رنگی وجود دارند و معمولا در موارد تزیین و دیزاین و.. استفاده میشوند. و نظر ماهیت کاملا مشابه با پودر های اکریلیک کاشت هستند.

پودر اکریلیک ناخن با تیپ چه تفاوت دارد؟

مزیت اصلی پودر اکریلیک ناخن این است که ماندگاری بیشتری نسبت به سایر کاربرد ها دارد. تفاوت اصلی بین پودر اکریلیک و تیپ در نحوه اعمال ناخن توسط تکنسین ناخن شما است. تیپ ها از یک چسب برای چسباندن پودر به ناخن و یک فعال کننده برای خشک کردن و مهر و موم کردن پودر قبل از استفاده از روکش استفاده می کنند. پودر های اکریلیک به یک مونومر نیاز دارند که مایعی است که یک واکنش شیمیایی بین پودر (یک پلیمر) ایجاد می کند تا اکریلیک ایجاد شود که سپس به ناخن می چسبد.

قیمت وسایل کاشت ناخن که این روزا با قیمت دلار هر روز تغییر میکند هایپرنیل به شما این امکان را فراهم کرده که بصورت چکی و اقساطی بهترین برند ها را از ما تهیه کنید. هر نوع ابزاری برای طراحی چه کاشت بخواهید ما در فروشگاه برای شما فراهم کردیم تا بهترین ها را خلق کنید.

انواع پودر اکریلیک از نظر کاربرد

آماده سازی حیاتی است.

بدون آماده‌ سازی مناسب، پودر آکریلیک ناخن به ناخن‌ های طبیعی یا مصنوعی نمیچسبد یا ممکن است باعث لیفت شود، یک مانیکور گران قیمت را از بین ببرد و احتمالاً باعث آسیب دائمی به ناخن‌ های شما شود. تکنسین شما تمام لاک های قدیمی را از روی ناخن پاک می کند و سطح را صاف می کند تا درخشندگی آن از بین برود. سپس، تکنسین ناخن شما پرایمر/ باندر را برای محافظت در برابر بلند شدن اکریلیک پس از استفاده اعمال می کند.

یک مونومر مایع پودر ناخن اکریلیک را به یک اکریلیک قابل پخش تبدیل می کند که می تواند مستقیماً روی ناخن طبیعی آماده شده یا نوک ناخن اکریلیک که به درستی و چسبانده شده است اعمال شود. تکنیک بسیار مهم است، زیرا مونومر کم باعث میشود مهره‌ای از پولیش خیلی خشک شود و مقدار زیاد آن باعث میشود مهره‌ ای خیلی خیس بسازد. تکنسین ناخن حرفه ای شما می داند که چگونه به برس ضربه بزند تا مطمئن شود که مهره مونومر از انتها آویزان است، چگونه پودر را با مهره مونومر جمع کند و چگونه آن را دقیقاً از بالای کوتیکول تا نوک ناخن به دقت بمالد.

هنگامی که اکریلیک کاملاً خشک شد، میتوانید ناخن را با دست سوهان زد تا دیواره‌ های کناری را صاف و صاف کرد و سطح اصلی بالای ناخن را صاف کرد. در نهایت، تکنسین ناخن شما یک پوشش رویی اعمال می کند.

فروش لوازم کاشت ناخن در کرج برای شما عزیزانی که میخواهید شب عید بهترین ها را برای مشتریان خود خلق کنید. ارائه دادیم همه محصولات ناخن از سر سوهان، تا قلم های کاشت ناخن، لاک ژل ها، تاپ کت ها،… همه این ها در فروشگاه هایپرنیل موجود میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید