بلاگ, سایر

مشخصات سوهان برقی استرانگ 207

مشخصات سوهان برقی استرانگ 207

مشخصات سوهان برقی استرانگ 207 یک برند محبوب در زمینه خدمات ناخن، و دستگاه های استرانگ ساخت کره جنوبی هستند. متأسفانه بازار پر شده از نسخه های چینی که با این برند فروخته می شوند. نحوه تشخیص اصل از جعلی یک سوال بیهوده نیست. کارایی و ایمنی عملکرد مانیکور و پدیکور بستگی به کیفیت دستگاهی دارد که استاد استفاده می کند. در فروشگاه هایپرنیل فروش لوازم کاشت ناخن را بصورت حضوری و هم آنلاین میتوانید سفارش دهید. بروزترین برندها و ابزارهای طراحی و کاشت ناخن را میتوانید از ما تهیه کنید.

آمارها حاکی از عملکرد باکیفیت و بدون وقفه این دستگاه به مدت 8-5 سال است. چنین نتیجه خوبی را فقط می توان از دستگاه های اصلی این برند انتظار داشت. نسخه های که به قیمت نسخه اصلی خریداری می شوند پس از 2-5 ماه از بین می روند. اصلی و جعلی دستگاه Strong را می توان با تعدادی از علائم تشخیص داد – ظاهر بسته و دستگاه، محتوای داخلی.

تفاوت سوهان برقی استرانگ اصل و تقلبی

دستگاه های تقلبی را میتوانیم از نوع بسته بندی شرایط گارانتی ظاهر دستگاه نشانه های ضمنی یک جعلی و ویژگی های طراحی آن تشخیص دهیم.

سوهان برقی مدل 207 ناخن محصول کمپانی استرانگ ساخته شده در کارخانه ساشین کره جنوبی می باشد. استرانگ از قدیمی ترین و محبوب ترین برند های موجود در ایران نزد هنرمندان رشته ناخن است. در خرید این دستگاه باید به نکاتی توجه نمایید. سوهان برقی استرانگ 207 دارای دسته 30.000 دور با وزن 140گرم در محصولات استرانگ در ایران  می باشد.

نکته دیگری که هنگام خرید دستگاه سوهان برقی استرانگ 207 باید به آن توجه نمود وجود دستگاه های تقلبی ساخت کشور چین در بازار می باشد که با قیمتی پایین تر و کیفیتی بسیار نامناسب به فروش می رسند. تشخیص دستگاه های ساخت کره از چین گاهی برای فروشندگان هم سخت می باشد. برای این که از اصالت دستگاه خریداری شده خود اطمینان حاصل نمایید کافی است این دستگاه را از فروشگاه هایپرنیل میتوانید تهیه کنید.

مشخصات سوهان برقی استرانگ 207

سوهان برقی استرانگ 207 یکی از اصلی‌ ترین و در عین حال ضروری ترین وسایل برای کاشت و ترمیم ناخن، سوهان برقی است. در واقع از این ابزار برای سوهان‌ کشیدن و صاف‌ کردن قسمت‌ های از سطح ناخن که دارای ناهمواری و شکستگی است استفاده میشود. علاوه بر این، حتی زمانی که نیاز به کاشت ناخن هم ندارید اما کناره‌ های ناخن دچار پینه‌ های پوستی شده و روی آن ترک‌ های متعدد ایجاد شود، نیز میتوان با کمک این وسیله به راحتی و در کمترین زمان ممکن آنها را ترمیم کرد. بطور قطع بدون استفاده از این ابزار کاربردی و مفید هرگز موفق به انجام کاشت ناخن نخواهید شد. چون در تمامی مراحل از ابتدا تا انتهای کار بارها و بارها به آن نیاز پیدا میکنید.

یکی از مهمترین نکاتی که باید پیش از خرید سوهان برقی به آن توجه کرد، نوع کاری است که از آن دستگاه گرفته میشود. در واقع باید بررسی کنید که این وسیله را برای چه نوع کاری میخواهید. به عنوان یک سالن‌ کار حرفه‌ای یا استفاده شخصی؟ پس از مشخص‌ شدن این قضیه، میتوانید انتخاب درستی در خرید یک محصول مناسب داشته باشید.

  • نوع عملکرد: برقی
  • مناسب برای ناخن های دست , ناخن های پا
  • مناسب برای استفاده سالن , شخصی
  • مشخصات محصول: 35000 دور 40وات، 12 ولت
  • هندپیس: سبک
  • دارای سه فن فعال
  • (با ضمانت)

در هنگام خرید لوازم کاشت ناخن اگر کار آموز هستید دقت داشته باشید که بهترین و با کیفیت ترین محصول را انتخاب کنید برای شروع کار شما میتوانید از سوهان برقی و دیگر وسایل کاشت ناخن را از هایپرنیل خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید