بلاگ, کاشت ناخن, لوازم کاشت ناخن

فروشگاه لوازم کاشت ناخن

فروشگاه لوازم کاشت ناخن

در فروشگاه لوازم کاشت ناخن پودر اکریلیک پودر های کاشت یکی از آیتم های هستند که اگر از کیفیت خوبی برخوردار نباشند باعث لیفت یا شکستگی کاشت خواهند شد هر چقدر ذرات پودر ریزتر باشند نشون دهنده کیفیت بالایی پودر هستند بافت تمام پودر های موجود در بازار از ۸۰ تا ۳۵۰ میکرون هستند وقتی بافت پودر خیلی ریز باشد در نتیجه با لیکوئید راحت تر ترکیب میشود و خیلی راحت میتوانید مواد رو بصورت آدامسی با قلم بردارید که این کار باعث استحکام کاشت خواهد شد.

لیکوئید یا همان مونومر چه کاربردی دارد؟

لیکوئید در سیستم اکریلیک با ترکیب پودر استفاده میشود لیکوئید کاشت ناخن باید شفاف باشد رنگ شفاف لیکوئید که معمولا بنفش یاسی است نشان دهنده سالم و خالص بودن لیکوئید است تنالیته بنفش یاسی لیکوئید به منظور جلوگیری از زردی ناخن میباشد در قانون رنگ ها بنفش مکمل رنگ زرد است و هر جا دو رنگ مکمل هم باشند تولید رنگ خاکستری میکنند و رنگ خاکستری به علت خنثی بودن رنگدانه خاصی به ناخن نمیدهد که همین امر باعث جلوگیری از زرد شدن مواد اکریلیک میشود لیکوئید ها بطور کلی به ۳ دسته تقسیم میشوند که این تقسیم بندی بر مبنایه تایم خشک شدن مواد اکریلیک انجام میپذیرد

  • لیکوئید های زود خشک
  • لیکوئید های متوسط
  • لیکوئید های دیر خشک

قیمت وسایل کاشت ناخن که از ویژگی های لیکوئید خوب به دلیل اینکه ناخن ها پس از کاشت در معرض نور خورشید قرار میگیرند به مرور زمان بر اثر برخورد پرتو فرا بنفش (یووی ) حاله ای زرد رنگ روی مواد مینشیند که ناخن ها ظاهر جذاب خود را از دست میدهند ، لیکوئید های که رنگ بنفش روشن یا یاسی دارند با خنثی کردن پرتو های فرا بنفش نور خورشید باعث میشوند رنگ مواد تا ترمیم تغییر نکنید، لیکوئید باید دارای بوی کمی باشد لیکوئید های خوب باید بطور ۱۰۰% از اتیل متا اکریلیک تولید شوند. حتما در خرید پک کامل وسایل کاشت ناخن دقت داشته باشید از برند های معتبر و باکیفیت استفاده کنید، فروشگاه هایپرنیل به شما بهترینا را ارائه میدهد.

نکته مهم در مورد لیکوئید: لیکوئید یک ماده فرار است و در صورتی که در معرض هوای آزاد قرار بگیرد به سرعت تبخیر میشود پس بهتر از لیکوئید را در پوکه های اصلی کمپانی نگهداری کنید تا هم از تابش نور خورشید محافظت بشوند هم بر اثر هوای آزاد تبخیر نشوند.

لیست وسایل کاشت ناخن

قلم های کاشت: ژل باید قد کوتاه با حجم موهای کم باشند که در قسمت سر قلم موها بصورت گرد یا همون زبون گربه ای باشند قلم های ژل نسبت به نوع مواد مصرفی باید انتخاب شوند مثلا برای پلی ژل ها از قلم های سایز بزرگ و برای بیلدر ژل ها از قلم های سایز کوچک باید استفاده کرد.

تیپ : در دنیایی ناخن دو نوع تیپ برای کاشت وجود دارد. تیپ پایه کوتاه که معمولا برای اکثریت صدف ها از این نوع تیپ استفاده میشود. تیپ پایه بلند که برای صدف های خیلی کوچک یا صدف های اسیب دیده باید از این نوع تیپ استفاده شود تا استحکام کاشت بالا رود. از انواع تیپ در کاشت اکریلیک و کاشت هارد ژل میتوان استفاده نمود.

پلی ژل: از خانواده هارد ژل ها هستند که بخاطر استحکام بالا و اسیب کمی که به ناخن میزنند در کل دنیا طرفدار های خیلی زیادی پیدا کردند پلی ژل رو میتوانید با غالب یا قلم مواد گذاری کنید. پلی ژل رویه فرمر و تیپ قابل استفاده میباشد. پلی ژل ها بعد از خشک شدن حالت نوچی دارند که باید با کمک کلینزر نوچی پلی ژل گرفته شود و بعد سوهان کشی انجام دهید. قبل از مواد گذاری پلی ژل باید تمام سطح ناخن و مواد قبلی یک لایه نازک بیس کت زده شود. پلی ژل ها در اشعه یووی و انواع ال ای دی خشک میشوند.

سوهان دستی: عدد های رویه سوهان دستی بیانگر تراکم آج ها یا همون دونه های سوهان دستی رو در یک سانتی متر مشخص میکند که هر چی این تراکم بیشتر باشد سوهان نرمتر خواهد بود. انواع سوهان ها:

  • سوهان های با گرید ۱۰۰ و ۸۰ مناسب سیستم اکریلیک هستند
  • سوهان های با گرید ۱۲۰ و ۱۵۰ مناسب انواع کاشت با هارد ژل ها هستند
  • سوهان های با گرید ۱۵۰ و ۱۸۰ مناسب انواع کاشت با سافت ژل ها و بسترسازی هستند.

پرایمر: ماده ای است که برای زیر سازی استفاده میشود تا کمک کند مواد کاشت به سطح ناخن بهتر بچسبد پرایمر از باید های هنر زیبایی ناخن است که به هیچ عنوان نباید حذف شود البته پرایمر فقط باید رویه ناخن طبیعی استفاده شود به هیچ عنوان نباید پرایمر با تیپ یا مواد قبلی برخوردی داشته باشد. پرایمر ها بطور کل به ۳ دسته تقسیم میشوند پرایمرهای پایه پروتئین که فاقد اسید هستند، پرایمرهای نانو اسید که درصد کمی اسید در ترکیباتشون استفاده شده پرایمرهای اسیدی که بطور معمول بالایه ۹۰% از اسید تشکیل شدن و مورد استفاده قرار میگیرند.

قیمت وسایل کاشت ناخن دست دوم این روزا چون برند های متفرقه زیاد شده و شمایی که تازه وارد این حرفه شده ای و تخصص کافی در وسایل کاشت ناخن ندارید بهتر است خریداری نکنید و حتما از چند استاد در حرفه ناخن حتما سوال بپرسید و برند ها و لوازم را بشناسید.

دیدگاهتان را بنویسید