بلاگ, کاشت ناخن, لوازم کاشت ناخن

فروشگاه لوازم کاشت ناخن در کرج

فروشگاه لوازم کاشت ناخن در کرج

فروشگاه لوازم ناخن در کرج به نام هایپرنیل با بروز ترین برند ها و تمام ابزار های ناخن این امکان را به سالن های زیبایی برای علاقه مندان به ناخن فراهم کرده است. برای تخصص در حوزه ناخن حتما باید آموزش کافی و با برند ها و ابزارها آشنا شوید. این ابزارها شامل: سوهان برقی با برند مانیکور، قلم طراحی های امشا، لاک ژل های امشا و آنجلیک، شما خانمها عاشق زیبایی هستید و چشم طبیعی به هنر ناخن دارید. شما می خواهید ی ک تکنسین ناخن شوید و بلافاصله شروع به کار کنید، اما نمیدانید از کجا شروع کنید و می خواهید در مورد ابزارهای تکنسین ناخن بدانید زیرا مبتدی هستید! ما این بلاگ را برای شما فراهم کردیم تا به شما کمک کنیم در مورد ابزارهای ناخن که متخصصان ناخن مبتدی نیاز دارند بیشتر بدانید. کاشت ناخن ممکن است آسان به نظر برسد، اما ابزارهای حرفه ای مناسب ناخن می تواند چیزی بین شما و موفقیت باشد. با ابزار مناسب ناخن، می توانید خلاق تر، حرفه ای تر و کارآمدتر در کار خود باشید.

فروشگاه لوازم کاشت ناخن در کرج

برای شروع کار به چند نکته حتما توجه کنید:

1. میز/ایستگاه و چراغ رومیزی ناخن

به عنوان یک فناوری ناخن مبتدی، داشتن یک سالن  کاری مناسب حیاتی است. موردی که مشتریان را دعوت می کند و با نیازهای شما نیز مطابقت دارد. هنگام خرید میز/ سالن، به دنبال چیزی باشید که قابل حمل باشد و مکانی امن برای نگهداری ابزارهای حرفه ای ناخن شما فراهم کند. علاوه بر سالن کاری مناسب، به یک چراغ رومیزی مناسب نیز نیاز خواهید داشت. نور خوب به شما این امکان را می دهد که ناخن های مشتری خود را واضح تر ببینید تا مطمئن شوید که شاهکار هنر ناخن شما فوق العاده به نظر می رسد.

2.سوهان برقی و بافر ناخن

سوهان برقی ناخن و بافر ناخن ابزار برقی ضروری هستند که هر تکنسین ناخن از آن استفاده می کند. سوهان ناخن کمک می کند تا شکل طراحی ناخن مورد نظر مشتری شکل بگیرد، معمولاً مربع یا گرد. بافر ناخن به درخشندگی ناخن اکریلیک کمک می کند و می تواند زیبایی ناخن های طبیعی را نشان دهد. سوهان و بافر های ناخن ضروری هستند و به راحتی مقرون به صرفه هستند. شما میتوانید بهترین برند ها با قیمت های مناسب را در فروشگاه لوازم کاشت ناخن در کرج سایت  هایپر نیل انتخاب کنید.

فروشگاه لوازم کاشت ناخن در کرج

3.سر سوهان

سر سوهان ناخن یک ابزار الزامی است. این به فن ‌آوری‌ های ناخن کمک میکند تا در زمان صرفه‌ جویی کنند و به آنها اجازه می‌ دهد تا ناخن‌ های اکریلیک را با کارآمدتر سوهان بزنند و بهبود های قبلی ناخن را حذف کنند. این یک ابزار برقی است، که در اندازه ها و سبک های مختلف وجود دارد. سر سوهان های ناخن همچنین حاوی سر های مختلف ناخن هستند که برای طراحی های خاص ناخن استفاده می شوند.

   4. اکریلیک، ژل و برس

بعدی در لیست ما برس های ناخن است. استفاده از برس مناسب برای استفاده صحیح از ناخن برای اطمینان از فرم دهی مناسب ناخن و ظاهر کلی هنر ناخن شما حیاتی است و داشتن مجموعه ای از برس های قابل اعتماد برای کاربردهای اکریلیک و ژل ناخن ضروری است. برس های اکریلیک و ژل در اشکال و اندازه های مختلف بسته به فنی ناخن و طراحی مشتری وجود دارد. به طور سنتی، برس های ژله ای نازک تر و صاف تر از برس های اکریلیک هستند و از نایلون ساخته می شوند. برس‌ های اکریلیک اغلب از مواد طبیعی مانند موهای حیوانات ساخته میشوند و میتوانند با قرار گرفتن در معرض استون که اغلب در کاربردهای ناخن اکریلیک استفاده می‌شود، مقابله کنند.

آیا تفاوت بین کاربرد ناخن اکریلیک و ژل را می دانید؟

اکریلیک و ژل دو کاربرد برتر درخواست شده برای طراحی ناخن هستند. معمولاً از اکریلیک برای مانیکور استفاده می شود و از ژل هم برای مانیکور و هم برای پدیکور استفاده می شود.

ناخن های اکریلیک مایع و پودری را که روی ناخن شما گذاشته شده با یک برس ترکیب می کنند. به عنوان یک متخصص ناخن مبتدی، باید مایع و پودر لازم برای اکریلیک را داشته باشید. پس از شکل گیری ناخن های اکریلیک، هر ناخن معمولاً با یک لایه پایه معمولی رنگ می شود یا می تواند با پوشش ژل اکریلیک استفاده شود. کت های ژل براشینگ با لامپ UV خشک می شوند. یک لامپ UV فرآیند را سریعتر از استفاده از اکریلیک می کند زیرا خشک شدن فوری است. با استفاده از ژل، ناخن ها طبیعی تر از پوشش پایه معمولی به نظر می رسند.

  1. استون یا ریمور

محلول های الکلی که به آن ها استون  یا ریموردر سالن های ناخن با استفاده از ژل لاک استفاده می شود. محلول الکل لایه چسبنده ناخن ژل را از بین می برد و آن را به حالت عادی باز می گرداند.

دیدگاهتان را بنویسید