بلاگ, طرح ناخن

ایده طراحی ناخن با آبرنگ

ایده طراحی ناخن با آبرنگ

ناخن را آماده کنید و دو لایه لاک ژل سفید بزنید و سپس یک لایه رویه تاپ کت یا مات کت بزنید. روکش تاپ یا مات ترجیح داده می شود زیرا سطح بهتری برای اعمال آبرنگ ایجاد می کند. اگر از روکش معمولی استفاده می کنید، براقیت سطح را با یک بافر نرم 250 گریت پاک کنید. (توجه: روی سطح نباید هیچ خط مرزی وجود داشته باشد.) برای طراحی، رنگ های رنگ پایه آب را انتخاب کنید و فیروزه ای تیره و سبز اسیدی را با هم مخلوط کنید. یک برس را در آب تمیز فرو کنید و آن را به مرکز ناخن بمالید. سپس مقدار کمی فیروزه به آب روی ناخن اضافه کنید. قبل از اضافه کردن رنگ دوم، اجازه دهید 10 ثانیه بماند.

شما میتوانید از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید و یا به سلیقه مشتری رنگ و طرح را روی ناخن بزنید. فروشگاه هایپر نیل در فروش عمده لوازم کاشت ناخن که برای تمامی کسانی  علاقه به طراحی و ناخن کار شدن دارند فراهم کرده است. برای خرید لاک ژل و آبرنگ برای طراحی ناخن به سایت هاپیرنیل سر بزنید.

مراحل زدن آبرنگ طراحی ناخن

مقدار کمی سبز اضافه کنید و اجازه دهید رنگ های رنگ مخلوط شوند. رنگ ها را با قلم مو زیاد کار نکنید. آب تبخیر می شود و یک اثر آبرنگ باقی می ماند. . سپس با استفاده از دستمالی که دور انگشتتان پیچیده شده است، آب اضافی را به آرامی پاک کرده و رنگ کنید. (این کار مقداری از لایه دوم رنگ را حذف می کند، اما بافت اضافی را اضافه می کند.) برای مهر و موم شدن طرح آبرنگ، لایه بالایی را اعمال کنید یا تا یک پر طاووس ایجاد کنید. برای ایجاد پر طاووس، این کار را انجام ندهید. تاپ کت بزنید با استفاده از قلم مو با اندازه 03، خطوط ظریف را برای ایجاد جزئیات اضافه کنید. هنگامی که به سمت لبه طرح حرکت می کنید از رنگ سبز روشن در مرکز و سایه تیره تر استفاده کنید. سپس یک نیمه ماه آبی تیره در مرکز پر رنگ کنید. با استفاده از مقدار کمی آب در نوک قلم مو، لبه نیمه ماه را لمس کنید تا رنگ رنگ ترکیب شود. سپس یک شکل اشک طلایی به مرکز طرح اضافه کنید.

ایده طراحی ناخن با آبرنگ

ایده طراحی ناخن

عاشق رنگ های لاک ژل هستید، هنر ناخن روشی نو آور برای زیبا تر کردن ظاهر ناخن‌ هایتان و افزودن یک استعداد شگفت‌ انگیز است! از برچسب های گرفته تا الگوهای نقاشی شده، تزیینات تا مهر زدن، راه های زیادی برای تزئین ناخن ها و داشتن ست های وجود دارد که هیچ کس دیگری نخواهد داشت. شما به صبر و اراده نیاز دارید، اما، به ما اعتماد کنید، قطعا ارزشش را خواهد داشت!

 

روش های استفاده از هنر ناخن

اگر سرشار از خلاقیت هستید، پس با استفاده از انواع براش و قلم های طراحی  که برای جزئیات ساخته شده اند، الگوهای خود را ایجاد کنید. شما میتوانید بهترین خطوط را نقاشی کنید، چه موج‌ ها، یا میتوانید با نقطه‌ ها و زوایا و یا خطوط هنری را خلق کنید قلم های طراحی به جای استفاده از برس، طرح های زیبایی مانند آبرنگ می سازند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ناخن های خود را با سایه دلخواه خود رنگ کنید، از جمله یک تاپ کت، و پس از خشک شدن، تکه های از رنگ را روی آن بکشید. سپس یک برس کوچک را به الکل آغشته کنید و این رنگ ها را با هم مخلوط کنید. اجازه دهید رنگ ها در یکدیگر جریان پیدا کنند و یک الگوی رنگارنگ ایجاد کنند. هایپر نیل هم به شما آموزش طراحی ناخن و هم آموزش کاشت را میدهد شما با خرید لوازم کاشت ناخن میتوانید بهترین ایده ها را خلق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید